טיפול בחרדה

 

10 דברים שמתסכלים אותך

1. החרדות שמצד אחד כל כך קרובות, ומצד שני כל כך רחוקות. אתה מרגיש אותם בגוף שלך ומצד אחד הן נדמות ככל כך קלות להפסקה, אתה רק צריך למצוא את ה"פטנט", וזהו, הן ייפסקו, אך מצד שני - שום דבר שאתה מנסה לא עוזר והן פשוט חוזרות ומופיעות שוב ושוב!

2. העובדה שאף אחד לא מבין אותך. אף אחד מהקרובים אליך פשוט לא מבין את מה שאתה חווה! יש כאלו שאפילו חושבים דברים כמו שאתה מדמיין דברים, שאתה ממציא דברים, שאתה צריך תשומת לב, שאתה לוקח דברים קשה מדי, שאתה רק צריך להירגע, שאתה לא יכול לשלוט על עצמך ועוד כל מיני דברים. הם פשוט לא מבינים שהחרדות מגיעות אליך בלי שאתה רוצה את זה ובלי שאתה יכול להפסיק את זה.

3. אי הבהירות בנושא של חרדות. יש כל כך הרבה מידע בנושא החרדות, אתה לא יודע מה נכון ומה לא נכון, ואתה לא בטוח לפי איזה מידע לפעול.

4. הישארות החרדות לזמן רב. אתה חושב לעצמך: "אוקיי, הבנתי את המסר, עשיתי את מה שהייתי צריך לעשות, זהו חרדות, אתן יכולות ללכת". אבל למרות כל מה שאתה עושה, הן בכל זאת נשארות ולא הולכות.

5. חוסר השליטה שלך על החרדות. אתה רגיל שאתה יכול לשלוט על התחושות שלך, על הרגשות שלך, ובאופן כללי על הדברים שבחיים שלך. והנה - משהו חדש - חרדות שפשוט פורצות ולא מפסיקות!

6. אי-הידיעה מה לעשות עם הדבר הזה. אתה יודע איך להתנהג בסיטואציות שונות בחיים ומה צריך לעשות באתגרים שונים. אתה יודע לפתור בעיות, להצליח במשימות, ולעבור קשיים. אך כאן יש משהו שאתה פשוט לא יודע מהו הדבר הכי מדוייק שאתה צריך לעשות כדי לעבור אותו.

7. חוסר ההיגיון בחרדות. אתה אדם הגיוני. אתה רגיל לסיבה-תוצאה ולהבנה של דברים. גם כאן ניסית להבין את החרדות. נכנסת לאתרים, קראת מאמרים. גם ניסית לפעול בצורות שונות. ניסית להירגע, ניסית לנוח יותר, ניסית לשנות דברים בחיים שלך, ניסית הכל, אך זה עדיין נמשך!

8. הפגיעה שהחרדות יוצרות בקשרים שלך. אתה אדם חברותי ובעל פוטנציאל גבוה ליצירת קשרים עמוקים. אך בגלל החרדות, אתה פשוט לא מסוגל להיות במיטבך וליצור קשרים חדשים או להעמיק את הקשרים הקיימים שלך.

9. החששות הרציניים שהחרדות יוצרות אצלך. החרדות יוצרות אצלך חששות שונים - אולי אני משתגע, אולי קורה לי נזק פיזי, אולי משהו משתבש אצלי. החששות האלו קשים לך מאד מאד.

10. הפגיעה בעבודה שלך שנגרמת כתוצאה מהחרדות. אתה יודע שהפוטנציאל שלך גבוה מאד, וש"ביום רגיל" אתה יכול להפיק הרבה מאד, ואתה מתוסכל מזה שבגלל החרדות אתה לא מצליח לעשות את זה. אתה גם יודע שחבריך לעבודה חושבים עליך שאתה ברמה מסויימת, ובכלל לא יודעים מי אתה באמת ומה המקסימום האמיתי שלך.

די לחרדות! צור איתי קשר עכשיו ותוכל להפסיק אותן